Tel: + 48 535 338 979

Pozycjonowanie SEO

Pozycjonowanie strony internetowej lub sklepu internetowego nazywamy również SEO (Search Engine Optimalization) czyli z angielskiego optymalizacja pod kątem wyszukiwarek internetowych. Pozwala to na zdobycie wyższych pozycji w wyszukiwaniu na dane zapytanie np. „fryzjer Olsztyn”.  W przypadku dobrze wykonanego pozycjonowania Twoja strona internetowa lub sklep internetowy powinien wyświetlić się wśród najwyższych wyników wyszukiwania. Dzięki temu potencjalny klient znajdzie się na Twojej witrynie oraz istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo (jeśli strona wzbudza zainteresowanie klienta) na uzyskanie w ten sposób klienta, który zakupi Twoje produkty lub usługi.

Podczas pozycjonowania Twojej strony skupimy się na odpowiednim jej przygotowaniu pod algorytm wyszukiwarek, a także przyspieszeniu jej działania. Mamy w swoim portfolio wiele dobrze wypozycjonowanych stron i sklepów internetowych. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów współpracy.

Przeprowadzimy analizę Twojej strony pod kątem SEO oraz UX (User Experience) – analizę czy strona przyjazna użytkownikom i wyszukiwarkom. Następnym etapem będzie przedstawienie prac, które zamierzamy wykonać na Twojej stronie internetowej lub w Twoim sklepie internetowym. Skupimy się nie tylko na zmianach pod kątem pozycjonowania, ale również nad zmianami które pomogą w optymalnej interakcji użytkownika z Twoją stroną internetową lub sklepem internetowym. Po Twojej akceptacji wykonamy wcześniej przedstawione prace w ustalonym terminie. Po upływie odpowiedniego czasu – zwykle 3-6 miesięcy. Twoja strona po odpowiednim zindeksowaniu przez algorytmy wyszukiwarek znajdzie się znacznie wyżej w wynikach wyszukiwania niż dotychczas. Wpłynie to na większy ruch organiczny (pochodzący z wyszukiwarek – darmowy), a co za tym idzie na większą liczbę sprzedanych towarów i usług. Zapraszamy do współpracy w zakresie pozycjonowania stron internetowych i sklepów internetowych – SEO.

Czym różni się pozycjonowanie od reklam Google? - materiał dydaktyczny

SEO czyli pozycjonowanie pozwala na wyższą pozycję w wynikach organicznych.

Wyniki organiczne to takie, które pojawiają się dzięki algorytmom, które uznały je za najlepiej dopasowane do wyszukiwanej frazy np. "klimatyzator Toshiba".

Google Ads pozwala na pojawianie się w wynikach płatnych.

Wyniki płatne to takie, które pojawiają w polu oznaczonym "Reklama" w wyniku prowadzenia kampani reklamowej Google w wyniku inwestycji w Google Ads.

Wyniki płatne

To kampanie reklamowe:

  • produktowe
  • w sieci wyszukiwania
  • inteligentne min. reklamy pojawiające się w treści stron internetowych.

Wyniki organiczne

Wysoka pozycja w tym polu to efekt działania profesjonalnego pozycjonowania strony internetowej lub sklepu internetowego.

Materiał edukacyjny

Pozycjonowanie Stron Internetowych i Sklepów Internetowych Mazury i Olsztyn

W swoim dorobku mamy pozycjonowanie sklepów internetowych oraz stron internetowych  firm z Mazur, a szczególnie miasta Mrągowo i Olsztyn. Pozycjonujemy sklepy online i strony www, które dzięki temu zdobywają klientów na Twoje towary i usługi.

Pozycjonowanie Strony Internetowe i Sklepy Internetowe Trójmiasto - Gdańsk, Gdynia, Sopot

Pozycjonujemy strony internetowe i sklepy internetowe, które przynoszą korzyści Twojej firmie. Mamy w swoim portfolio pozycjonowanie stron www i sklepów online z różnych branż oraz różnej wielkości firm. Pozycjonujemy strony internetowe firm z różnej części Polski – w tym z Trójmiasta – Gdańsk, Gdynia, Sopot.

Pozycjonowanie Stron Internetowych i Sklepów Internetowych w dobrej cenie

Zajmujemy się pozycjonowaniem stron internetowych i sklepów internetowych. Pojaw się w pierwszych wynikach wyszukiwania i dzięki temu zyskaj nowych klientów. Zwiększ ruch na swojej stronie internetowej lub sklepie internetowym. Zwiększ liczbę gości w swoim obiekcie noclegowym – hotelu, apartamentach, pensjonacie czy domkach letniskowych.

×