Tel: + 48 535 338 979

Reklama w Google Ads

Reklama w Google Ads (dawniej Google AdWords) to system wyświetlający reklamy, które płatne są za każdy klik. Warto zwrócić uwagę, że każdy klik czyli wejście na Twoją stronę lub sklep internetowych klienta to potencjalna sprzedaż towarów lub usług przez Twoją firmę. Google Ads pozwala na zdobycie wyższych pozycji w wyszukiwaniu na dane zapytanie np. „fryzjer Olsztyn”.  W przypadku dobrze wykonanej kampanii Google Ads Twoja strona internetowa lub sklep internetowy powinien wyświetlić się na odpowiednie zapytanie klientowi szukającego Twojego produktu lub usługi. Dzięki temu potencjalny klient znajdzie się na Twojej witrynie oraz istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo (jeśli strona wzbudza zainteresowanie klienta) na uzyskanie w ten sposób klienta, który zakupi Twoje produkty lub usługi.

Podczas obsługi reklam Google Ads Twojej strony lub sklepu internetowego skupimy się na odpowiednim ustawieniu kampanii, tak by maksymalizować Twoje zyski z inwestycji w reklamę. Mamy w swoim portfolio wiele dobrze przygotowanych kampanii reklamowych Google Ads stron i sklepów internetowych. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów współpracy.

Przeprowadzimy analizę Twojej strony pod kątem UX (User Experience) – analizę czy strona jest przyjazna użytkownikom – tak by potencjalny klient mógł łatwo uzyskać możliwość kontaktu lub zakupu. Następnym etapem będzie przygotowanie kampanii Google Ads dostosowanej do Twojego biznesu. W dalszej części współpracy zajmiemy się dostosowaniem reklamy tak by maksymalizować ilość oraz wartość konwersji (np. kontakt lub zakup).W płynie to na większy ruch płatny (PPC – Pay Per Click – płatność za kliknięcie), a co za tym idzie na większą liczbę sprzedanych towarów i usług. Zapraszamy do współpracy w zakresie Reklamy Google Ads stron internetowych i sklepów internetowych.

Czym różni się pozycjonowanie od reklam Google? - materiał dydaktyczny

SEO czyli pozycjonowanie pozwala na wyższą pozycję w wynikach organicznych.

Wyniki organiczne to takie, które pojawiają się dzięki algorytmom, które uznały je za najlepiej dopasowane do wyszukiwanej frazy np. "klimatyzator Toshiba".

Google Ads pozwala na pojawianie się w wynikach płatnych.

Wyniki płatne to takie, które pojawiają w polu oznaczonym "Reklama" w wyniku prowadzenia kampani reklamowej Google w wyniku inwestycji w Google Ads.

Wyniki płatne

To kampanie reklamowe:

  • produktowe
  • w sieci wyszukiwania
  • inteligentne min. reklamy pojawiające się w treści stron internetowych.

Wyniki organiczne

Wysoka pozycja w tym polu to efekt działania profesjonalnego pozycjonowania strony internetowej lub sklepu internetowego.

Materiał edukacyjny

Reklama Google Ads Stron Internetowych i Sklepów Internetowych Mazury, Olsztyn

W swoim dorobku mamy reklamę Google Ads sklepów internetowych oraz stron internetowych  firm z Mazur, a szczególnie miasta Mrągowo i Olsztyn. Reklamujemy w Google Ads sklepy online i strony www, które dzięki temu zdobywają klientów na Twoje towary i usługi.

Reklama Google Ads Strony Internetowe i Sklepy Internetowe Trójmiasto - Gdańsk, Gdynia, Sopot

Obsługujemy reklamy Google Ads –  strony internetowe i sklepy internetowe, które przynoszą korzyści Twojej firmie. Mamy w swoim portfolio obsługę reklam Google Ads – stron www i sklepów online z różnych branż oraz różnej wielkości firm. Reklamujemy w Google Ads strony internetowe firm z różnej części Polski – w tym z Trójmiasta.

Reklama w Google Ads Stron Internetowych i Sklepów Internetowych w dobrej cenie

Zajmujemy się obsługą reklam Google Ads stron internetowych i sklepów internetowych. Pojaw się w pierwszych wynikach wyszukiwania i dzięki temu zyskaj nowych klientów. Zwiększ ruch na swojej stronie internetowej lub sklepie internetowym. Zwiększ liczbę gości w swoim obiekcie noclegowym – hotelu, apartamentach, pensjonacie czy domkach letniskowych.

×