Tel: + 48 535 338 979

Strony internetowe

Nasze strony internetowe bardzo dobrze się pozycjonują (SEO) i pomagają w zwiększeniu sprzedaży Online. W swoim portfolio mamy wiele stron wyposażonych w specjalnie dopasowane rozwiązania takie jak np.:  kilka wersji językowych strony internetowej (tłumaczenie strony internetowej). Stworzymy interaktywną stronę internetową, a w zasadzie Twoją wizytówkę w sieci dopasowaną do rodzaju prowadzonej przez Ciebie działalności. Naszym priorytetem jest przedstawienie mocnych stron Twojego biznesu oraz zaprezentowanie kanałów komunikacji – by klienci łatwo mogli się z Tobą skontaktować.

Stawiamy na prostotę i funkcjonalność, ale nie zawahamy się podjąć bardziej wymagających projektów. … bo każdy projekt to nowe wyzwanie! Stworzymy stronę internetową dopasowaną do rozdzielczości każdego ekranu. Będzie funkcjonalna zarówno na komputerach, smartfonach oraz tabletach!

Koszt prostej strony internetowej rozpoczyna się od 500 zł netto. W cenę wliczona jest domena, hosting na okres jednego roku oraz stworzenie strony internetowej. Dalszy koszt utrzymania strony jest ustalany indywidualnie przed stworzeniem strony. Oferujemy również późniejsze wsparcie techniczne w pakiecie. Najważniejszy dla nas jest klient …bo zadowolony klient poleci nas innym oraz wróci do nas skorzystać z innych usług!

Strony Internetowe Mazury i Olsztyn

W swoim dorobku mamy strony internetowe stworzone dla firm z Mazur, a szczególnie miasta Mrągowo oraz Olsztyn. Projektujemy strony www, które sprzedają oraz są zautomatyzowane. Zajmujemy się również pozycjonowaniem stron internetowych oraz Google Ads i Facebook Ads. Z nami zareklamujesz swoją firmę w Internecie.

Strony Internetowe Trójmiasto - Gdańsk, Gdynia, Sopot

Tworzymy strony internetowe, które przynoszą korzyści Twojej firmie. Mamy w swoim portfolio strony www z różnych branż oraz różnej wielkości firm. Tworzyliśmy strony internetowe firm z różnej części Polski – w tym z Trójmiasta.

Pozycjonowanie Stron Internetowych

Zajmujemy się pozycjonowaniem stron internetowych. Pojaw się w pierwszych wynikach wyszukiwania i dzięki temu zyskaj nowych klientów. Zwiększ liczbę gości w swoim obiekcie noclegowym.

×