fbpx
Tel: + 48 535 338 979

Sklepy internetowe

Stworzymy interaktywny sklep internetowy, a w zasadzie Twoje narzędzie do prowadzenia działalności handlowej w Internecie! Kierujemy się zasadą responsywny (dostosowany do różnych urządzeń – także do smartfonów) oraz intuicyjny sklep – dzięki tym zasadom zdobędziesz więcej klientów. Naszym priorytetem jest przedstawienie mocnych stron Twojego biznesu oraz zaprezentowanie kanałów komunikacji – by klienci łatwo mogli się z Tobą skontaktować.

Wybierzemy odpowiedni do Twojej działalności system sklepowy oraz skonfigurujemy go dla Ciebie. Przeprowadzimy również szkolenie z jego obsługi. Stawiamy na prostotę i funkcjonalność, ale nie zawahamy się podjąć bardziej wymagających projektów. … bo każdy projekt to nowe wyzwanie! Stworzymy sklep internetowy dopasowany do rozdzielczości każdego ekranu. Będzie funkcjonalny zarówno na komputerach, smartfonach oraz tabletach! Zawsze możesz liczyć na nasze wsparcie techniczne lub merytoryczne.

Koszt sklepu internetowego rozpoczyna się od 800 zł netto. W cenę wliczone jest stworzenie oraz skonfigurowanie sklepu wraz ze stroną internetową, a także krótkie szkolenie z obsługi sklepu. Domena oraz hosting są wliczone w cenę na okres jednego roku, dalszy koszt utrzymania jest ustalany indywidualnie przed stworzeniem sklepu. Oferujemy również późniejsze wsparcie techniczne w pakiecie. Najważniejszy dla nas jest klient …bo zadowolony klient poleci nas innym oraz wróci do nas skorzystać z innych usług!

* zmiany graficzne i funkcjonalne

** tłumaczenie i obsługa sklepu

Zadzwoń
Kopiowanie treści strony zabronione.
×