Tel: + 48 535 338 979

Systemy rezerwacji noclegów online

Prowadzisz salon kosmetyczny, fryzjerski, a może klub bilardowy czy ośrodek noclegowy, a może inną działalność?

Zastanów się ile czasu tracisz na odbieranie telefonów, sprawdzanie grafiku i umawianie klientów. Pozwól nam pokazać, że może być to szybkie i przyjemne. Klienci mogą sami sprawdzać wolne terminy oraz dokonywać rezerwacji przez internet, a Ty możesz mieć wygodny wgląd do grafiku! W każdym czasie, w każdym miejscu, na komputerze czy urządzeniach mobilnych.

Klienci chcieliby mieć możliwość wyboru rezerwacji online lub telefonicznej. Standardowa rezerwacja telefoniczna czy mailowa nadal będzie możliwa! W systemie sam będziesz mógł dodać klienta oraz zapisać go na wybraną godzinę. Niektórzy cenią sobie również możliwość płatności online. Pomyśl ile klientów mogłeś stracić z powodu braku takich udogodnień…

Stworzymy oraz skonfigurujemy system rezerwacji Online wraz ze stroną internetową dopasowany do potrzeb Twojego biznesu. Istnieje możliwość połączenia z istniejącą stroną internetową. System umożliwia płatności Online oraz wystawianie faktur – nie będziesz musiał się tym martwić podczas wizyty klienta. Możliwe jest późniejsze wsparcie techniczne. Najważniejsze dla nas jest klient …bo zadowolony klient poleci nas innym oraz wróci do nas skorzystać z innych usług!

Ceny systemu rezerwacji rozpoczynają się od 450 zł / rok – w cenę wliczone jest skonfigurowanie systemu wraz ze stworzeniem strony internetowej lub podłączeniem do istniejącej oraz krótkie szkolenie z obsługi systemu.

Twój system rezerwacji może wyglądać tak:

System rezerwacji online obiektu noclegowego

Posiadasz domek lub domki na Mazurach czy nad Morzem do wynajęcia? Jesteś managerem hotelu lub posiadasz obiekt noclegowy? Zajmiemy się wdrożeniem systemu rezerwacji online obiektu noclegowego, który będzie działał na Twojej stronie internetowej. Oferujemy pełną synchronizację z booking oraz innymi systemami rezerwacji. Usprawnij swój obiekt noclegowy i zaoferuj rezerwację online miejsc noclegowych na Twojej stronie internetowej.

×