fbpx
Tel: + 48 535 338 979

Systemy rezerwacji

Prowadzisz salon kosmetyczny, fryzjerski, a może klub bilardowy czy ośrodek noclegowy, a może inną działalność?

Zastanów się ile czasu tracisz na odbieranie telefonów, sprawdzanie grafiku i umawianie klientów. Pozwól nam pokazać, że może być to szybkie i przyjemne. Klienci mogą sami sprawdzać wolne terminy oraz dokonywać rezerwacji przez internet, a Ty możesz mieć wygodny wgląd do grafiku! W każdym czasie, w każdym miejscu, na komputerze czy urządzeniach mobilnych.

Klienci chcieliby mieć możliwość wyboru rezerwacji online lub telefonicznej. Standardowa rezerwacja telefoniczna czy mailowa nadal będzie możliwa! W systemie sam będziesz mógł dodać klienta oraz zapisać go na wybraną godzinę. Niektórzy cenią sobie również możliwość płatności online. Pomyśl ile klientów mogłeś stracić z powodu braku takich udogodnień…

Stworzymy oraz skonfigurujemy system rezerwacji Online wraz ze stroną internetową dopasowany do potrzeb Twojego biznesu. Istnieje możliwość połączenia z istniejącą stroną internetową. System umożliwia płatności Online oraz wystawianie faktur – nie będziesz musiał się tym martwić podczas wizyty klienta. Możliwe jest późniejsze wsparcie techniczne. Najważniejsze dla nas jest klient …bo zadowolony klient poleci nas innym oraz wróci do nas skorzystać z innych usług!

Ceny systemu rezerwacji rozpoczynają się od 450 zł / rok – w cenę wliczone jest skonfigurowanie systemu wraz ze stworzeniem strony internetowej lub podłączeniem do istniejącej oraz krótkie szkolenie z obsługi systemu.

Twój system rezerwacji może wyglądać tak:

Zadzwoń
Kopiowanie treści strony zabronione.
×